En mutlu günlerinizden biri de düğün gününüzdür. Düğün gününüzde her ayrıntıyı hesaplar, tüm detayların dilediğiniz gibi olması için uzun zaman boyunca emek verirsiniz.

Kimilerine göre küçük görünen ayrıntılar sizin için bu denli önemli olan bir gün de elbette titizlikle yerine getirilmesi gereken noktalardan oluşmaktadır. Elinize aldığınızdan çiçekten tutun da saçınıza taktığınız tokaya kadar her şeyin özenli olması sizin için önemlidir. Düğün gününüz için gerekli olan ve titizlikle seçilmesi gereken bir şey de düğün kesesidir.

Düğün Kesesi Nedir?

Düğün keseleri, düğünlerde ya da nikâhta takılan altınları ve hediyelikler, muhafaza etmek için kullanılmaktadır. Genellikle gelinlikle uyum içerisinde olan bu keseler, gelinin isteği doğrultusunda çeşitli tasarımlarda da üretilmektedir.

Nikâh ya da düğün boyunca sürekli göz önünde bulunan düğün keseleri pratik ve şık olarak tasarlanmalıdır. Özelleştirilebilir olması, kişinin istediği ebatlarda ve tarzda yapılabilir olması düğün keselerinin çeşitli şekilde kullanılmasına da olanak sağlar. 

Farklılık Katın: Bez Kese Kullanın

Düğün keseleri yüzde yüz pamuktan üretilen muhteviyatında herhangi bir kimyasal madde kullanılmamış ve organik kumaştan yapılmış olan, düğünlerde takılan altın ya da hediyelikleri muhafaza etmeye yarayan keselere denmektedir. Düğün keseleri doğa dostu olarak üretilmekte ve insan sağlığına hiçbir zararı olmadığı gibi üretiminde de hiçbir canlıya zarar verilmeden sizlere ulaşmaktadır. Geri dönüşüme uygun, çevre ve canlı sağlığına zararlı madde içermeyen bu ürünler çeşitli alanlarda kullanılmaktadır

Bez düğün keseleri yüzde yüz organik iplik kullanılarak üretilen kumaşlar ile yapılmaktadır. Doğaya ve çevreye zararı bulunmayan, geri dönüşüme yatkın bu ürünler ile düğün gününüzde farklılık katabilirsiniz.

Şık Seçim

Düğün keseleri, en mutlu gününüzde yanınızda taşıyacağınız ve içerisine maddi şeyler kadar manevi duyguları da koyabileceğiniz ürünlerdir. Düğün gününüzde ilk saatlerden, gecenin ilerleyen saatlerine kadar yanınızda taşıyacağınız bu ürün sizin zevk ve tercihlerinizi yansıtmalıdır. Bu nedenle kullanımı pratik, sağlam ve dayanıklı bir kumaştan üretilmiş olmalı aynı zamanda da şık bir seçim olmalıdır.

Düğün keseleri, çeşitli tasarımlarda ve çeşitli boyutlarda yapılabilmekte siz nasıl dilerseniz sizlere o şekilde ulaşmaktadır. Dilerseniz takı muhafaza etmek için, dilerseniz düğününüzde misafirlerinize küçük hediyelikler sunmak için tercih edebilir ve üzerlerine dilediğiniz baskıları işletebilirsiniz.  

Çevre duyarlılığını ön planda tutan ve tekrar kullanım imkânı yaratan bez çantalar, baskısız olarak üretilmektedir. %100 organik pamuk kullanılarak üretilen bez çantanın üzerine çeşitli teknikler kullanılarak baskı yapılmakta ve baskılı bez çanta imal edilmektedir.

Baskılı bez çanta, sıra dışı ve farklı tasarımlara imkân sağladığı gibi, markaların bilinirliğini arttırmak amaçlı da kullanılmaktadır. Bez çanta kullanımının arttığı, plastik tüketiminin sınırlandırıldığı ve doğa bilincinin giderek herkese aşılandırıldığı günümüzde baskılı bez çanta kullanımı hem şık ve pratiktir hem de doğa karşısında bilinçli bir duruşu simgeler.

Baskılı Bez Çanta Kullanımı

Dünya geneline bakıldığında son zamanlarda hızlandırılmış şekilde yürütülen doğa dostu ürünlerin kullanımı ve geri dönüşüme teşvik çalışmalarının ne derece arttığını görebiliriz. Gerek alışveriş merkezlerinin müşterilerine sunduğu doğa dostu poşetlerle plastik poşetlerin kullanımını azaltma çalışmaları, gerek sokaklarda, ofislerde, okullarda, apartmanlarda farklı atık gruplarına göre ayrılan çöp kutuları geri dönüştürülebilir ürünler üzerinde bilinçlendiğimizi ortaya koymaktadır. Bu gibi uygulamalar doğa dostu ürünleri günlük hayatımıza kalıcı olacak yerleştirmeye çalışırken bizleri de doğa için bir şeyler üretmeye ve bu ürünlerin tüketimini teşviklendirmeye itmiştir.

Kullanımı kolay ve pratik olan baskılı bez çanta kullanımı da ülkemizde gün geçtikçe artmaktadır. Hem promosyon olarak kullanılması hem de kişinin dilediği tasarımı üzerine yaptırabilme olanağına sahip olması nedeniyle kişi ve kurumlarca sıklıkla tercih edilmektedir.

%100 organik pamuk olması, muadillerine kıyasla temiz içerikli olması ve birçok tasarıma açık olması nedeniyle baskılı bez çanta her zaman doğru tercih olmaktadır. Sevdiklerinize yalnızca onlarda olan bir çanta hediye etmek istediğinizde de başvurabileceğiniz ideal bir hediye seçeneğidir.

Şık ve Farklı Tasarımlar

Baskılı bez çanta sayesinde çantanızın üzerini dilediğiniz şekilde tasarlayabilir, şık ve farklı sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz markanızın logosunu, mottosunu üzerine baskı yaptırabilir dilerseniz kendi seçeceğiniz görsellerle çantanızı renklendirebilirsiniz.

Birçok tasarımı mümkün kılan, markalarca kullanıldığında ideal bir reklam seçeneği olarak görülen baskılı bez çantalar, su bazlı ve geleneksel kökboyası kullanılarak renklendirilmekte doğaya ve insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermemektedir.

 

Doğanın bu denli hızlı kirlenmesi insan hayatına %100 zararlar vermektedir. Özellikle plastik kullanımı ve doğaya öylece bırakılması insan hayatı için büyük tehdit oluşturmakta.

Toptan baskılı bez çanta kullanarak bu tehdidi en az indirmek mümkündür. Kurumların, özel şirketlerin hem reklamlarını yaptırmak hem de müşterilerinin hoşuna gidecek promosyon çantaları toptan olarak sipariş verdiğinizde büyük indirimler yakalayabileceksiniz. Hem müşteri devamlılığı hem de reklamınızın ses getirebilmesi, doğa dostu ben çantalar ile mümkün oluyor. Toptan bez çanta özel ofset baskı tekniği kullanılarak hem yüksek kalitede hem de uzun süre solma, bozulma olmadan kullanım için tercih ediliyor. Baskı konusunda profesyonel işler ortaya çıkaran istecanta.com hızlı siparişin ve güvenilir alışverişin adresi olmaya devam ediyor.

Toptan Bez Çanta

En Etkili Reklam Aracı Promosyon Bez Çantalar!

İster büyük ister küçük işyeri, işletme ya da kurum sahibi olmanız fark etmez. Adınızın, markanızın duyulması için yapmış olduğunuz reklam çalışmaları önemlidir. Günümüzde dijital reklam araçlarından çok daha fazla dikkat getirecek ve yürüyen reklam olarak insanların tercih edeceği zararsız doğada çözünebilen toptan baskılı bez çanta modelleri sizlerle! İstecanta.com Ham Bez Promosyon Çanta %100 pamuk - 35x40 cm modelini indirimli toptan fiyatlandırmaları ile ayağınıza kadar getiriyor. Aynı gün kargo, yüksek kalite ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sektörde ses getirmeye devam eden ekibe hemen şimdi ulaşarak dilerseniz özel toptan baskılı bez çanta siparişi de verebilirsiniz.

Doğa Dostu Baskılı Bez Çantalar

Özellikle son yıllar birçok ülke doğayı korumak için çeşitli yasalar çıkararak, çalışmalara başlamıştır. İnsanlara bez çanta kullanma alışkanlığı kazandırmak için ülkemizde yeni yıl ile birlikte uygulamaya giren ücretli plastik poşetler ile plastik poşet kullanımı en aza indirilmesi hedeflenmiştir. Çok kısa süre içerisinde bile plastik poşet kullanımında bayağı azalma olmuş ve artık insanlar bez çanta kullanmaya başlamışlardır. Toptan baskılı bez çanta üretiminde kullanılan tekstil ürünleri ve pamuk insan sağlığına ve doğaya zararsızdır. Bez çanta kullanımı ile hem kendi sağlığınıza hem de doğaya büyük bir iyilik yapmış olacaksınız.

 

Bez keseler; evde veya iş yerlerin çok amaçlı kullanılabilecek ürünlerin başında gelir. İnsan ihtiyaçlarının farklılaşması neticesinde çok çeşitli ürünlerin kullanımı insanoğlu tarafından benimsenmiştir. Bunlardan biri olan bez keseler doğa dostu ve dönüştürülebilir ürünler olması nedeniyle son yıllarda hemen herkes tarafından yoğun bir şekilde tercih edilir.

İnsanların poşet ve diğer kirleticilerden uzaklaşarak daha çevreci alışkanlıklar kazanmasının bir sonucu olan bez keseleri siz de hayatınızın her anında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Plastik poşetlerin insan yaşamını tehdit eden yönünü göz önünde bulundurarak tercih edeceğiniz bu ürünlerle daha sağlıklı nesillerin ortaya çıkışına da katkı sağlayabilirsiniz.

Bez Keseler ve Kullanım Alanları

Bez keseleri nerede kullanabilirim diye düşünüyorsanız aklınıza plastik poşetleri getirebilirsiniz. Çünkü bez keseler plastik poşetlerin kullanıldığı hemen her yerde kullanılabilir. Üstelik bez keseler plastik poşetlere göre daha şık ve kullanışlıdır. Bez keseler mikrop ve bakteriden uzaktır. İstediğiniz zaman yıkayabileceğiniz ve pislikten arındırabileceğiniz bu çantaların kullanım sırasında oluşturduğu görüntü de harikadır.

Bez keseler bir ip yardımı ile kolaylıkla sırt çantası haline getirilebilir. Ağzı büzgülü harika bir sırt çantası için ihtiyaç duyacağınız tek şey kaliteli bir bez kese ve ip olacaktır. Yaşamınızın her anında kullanacağınız bu sırt çantası terleme yapmayan özelliği ile de ön plana çıkacaktır.

Bez keseleri kullanabileceğiniz alanlardan bir tanesi de evinizin banyosudur. Evinizin banyosuna yerleştireceğiniz bez keselerin içine ister pamuk ister sabun doldurarak dekoratif bir banyo yaratabilirsiniz.

Bez Kese Fiyatları

Bez kese dendiğinde akla sıradan bez keseler gelse de insanların zevk ve ihtiyaçlarına göre çeşitli kese modellerinin üretilebilmesi mümkündür. Model ve desen farkları bez keselerin fiyatlarına doğrudan etki ettiğinden tercih edeceğiniz modele göre bir ücret ödeyeceğinizi bilmelisiniz.

Bez keselerde fiyata etki eden faktörlerden biri bez kesenin boyutudur. Küçük bir bez kese satın alınmak istendiğinde ödenecek miktar ile içine eşya doldurulabilecek büyüklükteki bir bez kesenin fiyatı aynı olmayacaktır.

Bez keseleri satın aırken baskı ve boya gibi unsurları da göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız.

Boyanabilir Bez Çanta İle Hobiniz Sanata Dönüşsün

Emek ile yapılan ve emek ile işlenen her hediye her ürün hazır ürünlere göre daha değerlidir.

Boyanabilir bez çanta sizlere bu fırsatı verirken, aynı zamanda hobinizin sanata dönüşmesini de sağlıyor. Bez çanta boyama hem doğa dostu hem de uzun süre kullanım ömrü ile şıklığın yanı sıra tasarrufu da sağlayacaktır. Her türlü alışverişlerde sizlere kolay kullanımı ile avantaj sağlayacak doğa dostu ürün gruplarına istecanta.com güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Her yaşa özel olarak hazırlanan çantalar farklı çizimlerle üretilir. Toptan satın alımlarınızda büyük bir avantajda elde edebileceğiniz boyanabilir bez çanta modelleri kalite, uygun fiyat farkıyla sizlere sunulurken, ödeme konusunda seçimi size bırakır. İster kapıda, ister kredi kartı ile online ödeme seçeneklerinden kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Oldukça fazla talep olan ve çok sevilen Boyanabilir Piksel Art Büzgülü Bez Çanta – Kalemli toplam 6 adet kalemli olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Anne Çocuk Etkinliğinde Boyanabilir Bez Çantalar

Anne çocuk etkinlerinde farklılık arayanlar için hem kullanışlı hem de bir anı olarak ömür boyu sizlere eşlik edecek olan boyanabilir bez çanta çocukların dikkatini çekecek farklı desenlerle tasarlanmıştır. Etkinliklerinizde zevk alacağınız aynı zaman da çocukların emekleri ile ürettikleri ürüne özverili olarak davranacağı bir çanta ortaya çıkacaktır. Kelebek - Trambolin Boyanabilir Çanta – Kalemli siparişlerinizi toplu olarak da verebilirsiniz. Kreşlerde, anasınıflarında ve okullarda kullanılmak üzere sipariş edeceğiniz ürünler hızlı kargo avantajıyla adrese ulaştırılır.

Kadınların Vazgeçilmezi Çantalar

Kadınlar çantasız tabiri caizse bakkala bile gitmezler. Çantalarında en gerekli olduğunu düşündükleri ürünler bulunmaktadır. Makyaj ürünleri, cüzdan, defterleri, kitapları, su şişesi, hırka vb. ürünlerle doldurdukları çantalarının şık gözükmesi onları mutlu edecek ve özgüvenli adımlar atmalarını sağlayacaktır. Kıyafetleriyle uyumlu çanta bulmakta zorlanan kadınları düşünen istecanta.com kadınların kendilerinin rengine ve desenine karar vereceği boyama çantaları toptan ya da perakende olarak sizlere sunuyor. Yüzde yüz pamuktan üretilen Pixel Art Boyanabilir Çanta – Kalemli kulpu kendi kumaşından dikilerek hazırlanmıştır. Keçeli kalemli şekilde sizlere yollanan çantaları yıkandığında keçe kalem izi bırakmaz ve her iki tarafı da kullanılabilir.