Çevre kirliliği gittikçe artmakta olduğundan farklı yollar denenerek azaltılmaya çalışılmaktadır. Plastik torbaların kullanımını azaltmak da bunlardan biridir. Plastik torbaların çevreye verdiği zararlar nedeniyle kirlilik artmaktadır ve günlük yaşamamızı olumsuz etkilemektedir.

Plastik Torbanın Zararları
Plastik torbanın zararlarını bir başlık altında inceleyecek olursak şu şekilde maddelendirebiliriz;

1.     Doğaya atılan plastik torbalar yunus, fok, balina, deniz kaplumbağaları gibi hayvanların ölmelerine neden olur.

2.     Kanser vakalarındaki artışın en büyük sorumlularından biri plastik torbalardır.

3.     Plastik torbalar şeffaf oldukları için, tıpkı bir sera gibi ısıyı emerek orman yangınlarına neden olur.

4.     Kimyasal maddeler içeren plastik torbalar sadece toprağa değil, içlerine konulan yiyecekler aracılığıyla insan sağlığına da zarar verebilirler.

5.     Plastik torbalar doğada çözünmeye başladıklarında çevreye yaydığı zararlı kimyasal maddeler toprağa, suya karışarak besin zincirimizi kirletir.

Plastik torba kullanmamak için yukarıda bahsettiklerimiz gibi birçok sebep vardır. Bu sebepten çevre dostu olduğundan dolayı bez çanta kullanımı gün geçtikçe artmaktadır.

 

Çevre Dostu Çanta
Bez çanta uzun süre kullanıma dayanıklı olduğundan kullanıcılar plastik torba gibi kısa kullanımdan sonra çöpe veya çevreye atmamaktadır. Aksine bir şekilde çevre dostu bez torba doğaya atıldığında dahi organik olduğundan zarar vermemektedir. Bez taşıma çantası aynı zamanda firmalar, etkinlikler, projeler ve benzeri birçok kurum ve kuruluş tarafından da tercih edilmektedir.

Firmamız doğal, geri dönüşümlü, çevre dostu bez çanta imalatı yapmaktadır. Bu çantalar taşıma çantası olarak da kullanılabilmektedir. Aylık beş yüz bin adetten fazla üretim kapasitesi olan firmamız sektördeki 35 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin ve dünyanın seçkin markalarına hizmet vermektedir. %100 pamuktan üretilen birinci kalite farklı kumaşlarda bez çanta çeşitlerimiz yurt içi ve yurt dışı birçok ajans tarafından tercih edilmektedir. Sipariş vermek ve detaylı bilgi almak için bize 0212 643 2100 numaralı telefondan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden ulaşabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size en kısa sürede yardımcı olacaklardır.


Promosyon Pamuk Torba
Promosyon ürünü olarak kullanabileceğiniz pamuk torba marka konumlandırma stratejileriniz, reklam ve tanıtım için en uygun seçeneklerden biridir. Bez çanta olarak da adlandırılan pamuk torba diğer promosyon ürünlerine kıyasla daha uzun süreli, kullanıcıların daha çok kullandığı ve aynı zamanda göz önünde oluşuyla tanıtımlarınız için avantajdır.

Firmamız baskısız ve baskılı bez çanta imalatı yapmaktadır. Siz de firmanızın omuzlarda dolaşmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize aşağıdaki iletişim bilgilerimizden ulaşabilir, sipariş verebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Satış temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır.

 

İletişim Bilgilerimiz
Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.

Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta