Sokaklarda sıklıkla gördüğümüz birbirinden farklı clutch çanta modelleri birçok insanın ilgisini çekmektedir. Bu sebepten clutch çanta kullanımı gittikçe artmaktadır. Clutch çanta, kullanıcıların birçok sebeple tercih ettiği çanta modelidir. Başlıca sebepleri çevre dostu olması ve uzun süre kullanılabilmesidir. Aynı zamanda promosyon amaçlı da tercih edilmektedir. %100 pamuk olduğundan tanıtımlarda ve farkındalık projelerinde büyük etkiye sahiptir. Tanıtımların daha uzun süreli olması ve göz önünde bulunmasında yararı büyüktür. Promosyon bez çanta siparişi vermek ve detaylı bilgi almak için bize 0212 643 2100 numaralı telefondan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Doğal Bez Clutch Çanta

Firmamız %100 pamuk bez clutch çanta üretimi yapmaktadır. Sektördeki otuz beş yıllık tecrübesiyle iki yüzden fazla ajansa, dünyanın seçkin markalarına hizmet vermektedir. Toptan baskılı olarak satın alabileceğiniz doğal clutch çanta modelleri kanvas ve rips olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kanvas clutch çanta 25x18 cm ölçülerindedir. Ham renk ve siyah rengi bulunmaktadır. Kanvas clutch çanta içerisinde üç kat astar ve bir kat sünger bulunmaktadır. Rips clutch çanta ise dört farklı ölçü ve iki farklı fermuar konumu ile sekize ayrılmaktadır. Rips clutch çanta ölçüleri 15x13 cm, 15x15 cm, 21x15 cm ve 25x18 cm’dir. Clutch çanta modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için bize Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Toptan Promosyon Bez Clutch Çanta

Promosyon bez clutch çanta siparişleriniz beş yüz adet ve üzeri ise emprime baskı, beş yüz adet altında ise transfer baskı veya folyo baskı uygulanmaktadır. Promosyon bez clutch çanta diğer promosyon ürünlerine nazaran daha çok göz önünde bulunduğundan marka konumlandırma stratejilerinizin olumlu sonuç vermesini sağlayacaktır. Uzun ömürlü olması sebebiyle kullanıcının defalarca kullanmasını ve uzun süreli tanıtım projelerinizin olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır. Toptan baskısız veya baskılı bez clutch çanta siparişi vermek ve detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.

 İletişim Bilgilerimiz

 

Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Facebook: facebook.com/istecantacom
Instagram: instagram.com/istecanta