Çantalar hayatımızın her alanında yer almaktadır. Gün geçtikçe daha da ihtiyaç duyulan bir ürün olmuştur. Hatta yanımızda çanta olmayınca kendimizi eksik hissettiğimiz bile olmuştur. Öyle ki sokaklarda, alışveriş merkezlerinde ve daha birçok mekanda görebileceğiniz gibi birçok çanta çeşidi mevcuttur. Bez çanta da bu çantalar arasında yerini almıştır. Bez çantanın rağbet görmesinin sebebi ise tek tarz değil, istenilen tarza dönüşebilmesidir. İster boyama, ister dikiş yapılabilen bez çantalara baskı da yapılabilmektedir. Bez çanta üzerine farklı türlerde baskı yapılabilmektedir. Bunlar arasında en çok tercih edilen baskı transfer baskı tekniğidir. Transfer baskılı bez çanta üretimi satış ofisi İstanbul, İstoç bölgesinde yer alan firmamız tarafından yapılmaktadır. Transfer baskılı bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Toptan Transfer Baskılı Bez Çanta İstoç

Toptan transfer baskılı bez çanta satın alabileceğiniz firmamızın showroom satış ofisi İstoç, İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir. İstoç'ta yer alan ofisimizi ziyaret edebilir, örnek ürünlerimizi inceleyebilir baskısız veya baskılı bez çanta siparişi verebilirsiniz. Sektördeki otuz beş yıllık tecrübemiz ve seksenden fazla modelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayda beş yüz binden fazla üretim kapasitemiz bulunmaktadır. Toptan transfer baskılı bez çanta siparişleriniz iş başlangıcından itibaren 1 iş günü içerisinde tamamlanmakta, adresinize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Siparişleriniz İstanbul, çevresi ve 600 km mesafeye kadar 1 iş günü içerisinde, 600 km’nin dışında kalan illere 2 ya da 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Dilerseniz toptan transfer baskılı bez çanta siparişlerinizi İstoç ticaret merkezinde yer alan ofisimizden verebilir, ürünlerinizi buradan teslim alabilirsiniz. Ofisimiz İstoç ’ta yer aldığından metro, tramvay, otobüs gibi birçok ulaşım seçeneği mevcuttur. İstanbul’un her bölgesinden kolayca İstoç 'a ulaşabilirsiniz. 

 

 

 Transfer baskılı bez çanta, baskı aşamasını yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 


 Hemen toptan transfer baskılı bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Bize aşağıdaki iletişim araçlarından ulaşabilir, sipariş verebilir, bilgi alabilir, görüş ve öneride bulunabilirsiniz.

Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar/İstanbul
Telefon: 0212 643 2100
E-Posta:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Facebook: facebook.com/istecantacom