Bez çanta, günümüzün en çok kullanılan modellerindendir. Bayanların bu çantaları tercih etmelerinin nedenleri rahat kullanılmaları ve hafif olmalarıdır. Ayrıca bu çantalar çevreci özelliği ile bilinir ve plastik içeren pek çok çanta gibi doğaya zarar vermez. Bez çanta genellikle promosyon amaçlı olarak kullanılan çanta modelidir. Pek çok marka imajının güzel görünmesi için bez çantaları tercih ederler. Buda bayanların her gittikleri yere bu çantaları götürmelerine neden olmaktadır. hatta bu çantaları kendileri yapan ve özel olarak tasarlayan bayanlar bile mevcuttur.

En Çok Kullanılan Bez Çanta Türleri

Sokakta çok sayıda karşımıza çıkan bez çanta modelleri oldukça çeşitlidir. En sık kullanılan çeşitler ise kot bezden, kumaş bezden ve sentetik bej renklerinde olan kumaşlardan üretilen çantalardır. Siz de kendi çantanızı yapabilmek için eski kotlarınızı kesip dikebilir, hatta çantanızın üzerine farklı kumaşlardan yamalar bile yapabilirsiniz. Bu sayede hem özel hem de güzel bez çantalar sizlerin olabilir. Hemen baskılı bez çanta siparişi vermek için bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Promosyon Bez Çanta Ne İçin Kullanılır?

Promosyon çanta modellerinin bez olmasını amacı, markaların plastikleri ile doğaya zarar vermek istememesi ve müşterilerinin gözünde iyi bir imaj bırakmak istemesinden kaynaklanır. Ayrıca bez çantalar bayanların tercih ettiği çantalar olduğu için markalar ücretsiz reklam yaparlar. Çünkü bayanlar bu çantaları her gittiği yere götürmektedir.

Bez Çantaların Özellikleri Nelerdir?

·         Bez çanta, oldukça hafiftir. Bu nedenle kullanımı oldukça rahat ve kolaydır.

·         Bez çanta Amerikan bezi, kot, kumaş, gabardin, keten gibi aklınıza gelebilecek her türlü kumaştan yapılabilir.

·         Kaliteli kumaşlardan üretilen bez çanta uzun yıllar boyunca kullanılabilir ve ömürlük çanta olabilir.

·         Kendi tasarladığınız bir çantayı, ilerleyen yıllarda kızınıza veya değer verdiğiniz birine hediye edebilirsiniz. Çünkü bu çantaların modası asla geçmez.

 

·         Okul, alışveriş, spor, seyahat gibi çok sayıda kullanım alanına sahip olmasıyla da dikkat çekerler.

Bez çanta siparişi vermek için bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden ulaşabilirsiniz.