Geçmişe dönük ve eski bir tarz olarak nitelendirilen retro tasarımlar, genel olarak 1950-1980 yılları arasındaki dönemin stilini yansıtır. Geçmişte moda olan kıyafetler ve aksesuarlar günümüzde tekrar karşımıza çıkıyor ve dolaplarımızı doldurmaya devam ediyor. Başta gençler olmak üzere pek çok insan günlük hayatında bez çantaları kullanmayı tercih ediyor. Retro desenler ve objeler en çok bez çanta baskılarında gözümüze çarpıyor.

Bez çantalar; çok düşük fiyatlara sahip olabileceğiniz, hatta çoğu zaman markaların promosyon çanta olarak sizlerle buluşturduğu, çevre dostu aksesuarlardır.
Siz de toptan bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Neden Bez Çanta Kullanılmalı?

1.       Tek kullanımlık değildir.

2.       Geri dönüşüm malzemelerinden üretilmiştir.

3.       Çevre dostudur.

4.       Doğada rahatlıkla çözünür.

5.       Kişiselleştirilmesi ve üzerine baskı yapılması kolaydır.

6.       Önemli tanıtım ürünleridir.

 

 

Evde Retro Baskılı Bez Çanta Yapımı

1.       İhtiyacınız olanlar sadece eski ve düz bir tişört, iğne, iplik ve retro aksesuarlar.

2.       Tişörtünüzün bel kısmını dikin.

3.       Kollarını kesin ve askılı bir tişört elde edin. (Kesimle uğraşmamak için askılı bir tişört de tercih edebilirsiniz.)

4.       Kullanmak istediğiniz retro aksesuarlarınızı tişörtünüzün üzerine istediğiniz gibi dikin ve retro tasarımlı çantanız hazır!

En Çok Tercih Edilen Retro Tasarımlı Bez Çantalar

Kesmekle, dikmekle uğraşmadan bez çantaya sahip olmak da olukça kolay. Bez çantalar, diğer çantalara göre daha düşük maliyetli olduğu için pek çok yerde karşımıza çıkıyor. Geçmişin modasını yansıtan ve size adeta nostalji yaşatan bez çantalarda çocukluğunuzdan bir şeyler bulabilirsiniz.

En çok tercih edilen retro desenlerin başında minik Vosvoslar geliyor. Rengarenk baskılarıyla herkesin sahip olmak isteyeceği çeşit çeşit bez çanta bulunuyor.

Tercih edilen diğer modeller ise fotoğraf makinesi, kaset ve çizgi film karakteri baskılı olanlar.
Siz de toptan bez çanta siparişi vermek isterseniz bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden ulaşabilirsiniz.