linke tıklayıp online alışveriş yapabilirsiniz.

---- > bez çanta <--- 

Baskılı ve baskısız bez çanta çeşitlerimiz mevcuttur. Dilerseniz çanta üzerine baskı yapabiliriz. Genellikle 200 adetten fazla siparişlere baskı işlemi uygulayabiliyoruz. bir çok baskı çeşidimiz mevcuttur. En çok kullanılan baskı çeşidimiz emprime baskıdır. Uzun ömürlü ve gayet şık bir baskı olan emprime baskı bez çanta üzerinde gayet hoş durmaktadır. Az adette baskılı bez çanta siparişlerinizde digital baskı ve ya transfer baskı yapıyoruz.

digital baskı transfer baskıya göre daha kaliteli durabilmektedir. Kumaşlarımız %100 pamuk olduğu için süblime baskıya uygun değildir. Kısa süre içerisinde süblime baskıya uygun bez çanta modellerimiz olacaktır. Hatta siz bu yazıyo okurken biz çoktan süblime baskıya uygun çanta yapmış olabiliriz. Çantalar hakkında bilgi almak için 0212 643 21 00 veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. sitesinde bize ulaşabilirsiniz. %100 ham bez çanta ve kanvas çanta üretiminde türkiye ve dğnyanın bir çok yerine bezçanta tedariği sağlamaktayız. Mail atarak referanslarımızı isteyebilirsiniz. türkiye ve dünyada isim yapmış en iyi markaların tercihi her zaman istecanta.com olmuştur ve olmaya devam edecektir. Kaliteli hizmetimizden hiçbir zaman ödün vermedik vermeyeceğiz. Bezçanta üretmek bizim işimiz .

Eminönü bez çanta dükkanımıza uğrayarak bir çayımızı içebilir ve ürünlerimiz i inceleyebilirsiniz. adres: Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar/İstanbul