Naylon torbalar günden güne yerlerini market çantalarına bırakmaktadır. Bunun nedeni 2019 yılında naylon torbaların marketlerde ücretli verilmesi ya da yasaklanması gündemdedir. Geç bile kalınmış bir uygulama olarak görülse de zararın neresinde dönülse kardır. Çünkü naylon torbaların doğaya verdiği zarar azımsanmayacak kadar çok. Doğada yok olma sürelerinin asırlarla telaffuz edilmesi naylon torbaların ne kadar zararlı olduklarını belirtmek için yeterli olacaktır. Market çantalarının ise bez, karton gibi doğada yok olma süreleri çok kısa olan çeşitleri mevcut. Bu çeşitlerin bu aralar en popüleri özel baskıları ile ham bez çantalardır. Ham bez çanta modelleri hakkında bilgilendirilmek ve toptan bez market çantası tedarik etmek isteyenler bize Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı hattan ulaşabilirler.

 toptan-bez-market-cantasi-cevre-dostu-ambalaj

Ucuz Bez Çanta Nereden Alınır?

Yüzde yüz işlenmemiş pamuktan üretilen bez çanta modelleri doğaldır, çevre dostudur. Bunun yanı sıra üzerlerine boyama, baskı ve süsleme yapılabildiği için insanlar tarafından çokça rağbet görmektedir. Bez çanta üzerine her türlü tasarım baskı yapılabilmektedir. Toptan ucuz çanta nereden alınır sorusunun tek bir cevabı vardır: O da istecanta.com sitesi! Bu siteden toptan bez çanta alıp market çantası olarak kullanabilirsiniz. Üstelik üzerlerine emprime ya da transfer baskı tekniği ile marketinizin logosunu, ismini ya da mottosunu, istediğiniz ne varsa onu bastırabilirsiniz. Firmamız 500 adet altı siparişlerde transfer baskı, 500 adet üstü siparişlerde emprime baskı uygulamaktadır. Baskılar suya ve yıkamalara karşı dayanıklıdır, uzun ömürlüdür.

İstoç ambalaj toptan satış mağazamızda geri dönüştürülebilir, yüzde yüz doğal bez çanta modelleri bulunmaktadır. Naylon torbaların aksine sağlıklı, dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle bez çanta firmaların tanıtımı aracı olarak da kullanılmaktadır. Promosyon olarak dağıtılan üzerinde firmanın logosu basılı bez çantalar, insanların elinde dolaştıkça firmanın tanınırlığı artar, daha geniş kitlelere hitap etme şansı doğar.

cevre-dostu-ambalaj-malzemeleri-toptan-istoc

Siz de istecanta.com sitesinin uygun fiyat avantajından faydalanarak iş yerinizin tanıtımını yapmak istiyorsanız, bize 0212 643 21 00 numaralı hattan ya da Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstoç’ta bulunan ambalaj malzemeleri toptan satış mağazamızdan çevre dostu ambalaj olan bez çanta satın alımı yapabilirsiniz.