Bez çanta modellerimiz %100 doğal pamuktan üretildiği için hem insan sağlığına hem de doğaya zarar vermeyen dost ürünlerdir. Firmamızın 60 modeli aşkın farklı modelde üretmekte olduğu bez çanta modelleri içinde her model eşsiz ve benzeri olmayan ürünler olmaktadır. Firmamız perakende satış yaparken aynı zamanda firmamızdan toptan bez çanta alma imkânınız da bulunmaktadır. Her türlü kişiye özel siparişleriniz veya toptan siparişleriniz için bize 0212 643 21 00 – 0506 136 33 99 numaraların arayarak veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden yazarak ulaşabilirsiniz.

toptan-siyah-ham-bez-canta-modelleri 

Hem Doğal Hem Kaliteli Hem Kullanışlı Ürünlerimiz

Firmamız bez çanta üretiminde herhangi renk ve model ayrımı yapmamaktadır. Piyasada doğal, baskılı ve renkli bez çanta modelleri bulmak oldukça zordur. Firmamız ise bu sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler bularak bez çanta modellerini sürekli geliştirmeye devam etmektedir.

Her renkte üretilebilen bez çanta modellerimiz aynı zamanda siyah renkte de oldukça canlı ve kullanışlı bir şekilde üretilebilmektedir. İsteğinize göre düz siyah ve baskısız modelleri ürünlerimiz arasında bulabileceğiniz gibi aynı zamanda siyah bez çanta modellerimiz de oldukça çeşitli olmaktadır.

Firmamızın ürün skalası içinde siyah bez çanta düşünüyorsanız ham bez ve panama kumaşlarından büzgülü sırt çantası modelleri, 35x40 ölçülerinde ham bez, panama ve kanvas kumaşları ile üretilmiş astarlı ya da astarsız günlük ya da plaj çantası olarak kullanılabilecek çanta modellerimiz sizleri ihtişamı ile cezbedecektir.

 siyah-renkli-ham-bez-canta-modelleri

Firmamıza Siparişlerinizi Nasıl Verebilirsiniz?

Toptan bez çanta satışı yapan firmamız minimum 10 adet siparişlerde transfer baskı ve baskes baskı; en az 500 adet siparişlerde ise emprime baskı yapabilmektedir. Eğer toptan bez çanta siparişi verecekseniz aşağıdaki iletişim bilgilerimizden herhangi biri ile bize hızlı bir şekilde ulaşarak firma temsilcilerimizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Telefon Numaralarımız: 0212 643 21 00 – 0506 136 33 99

Mail Adresimiz: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Bu iletişim kanalları sayesinde firma temsilcilerimiz ile iletişime geçerek ürünler hakkında detaylı ürün bilgisine ve fiyat bilgisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz ve siparişlerinizi kolay bir şekilde birebir verebilirsiniz.