Bez çanta, alışverişlerde ve bayanların aksesuar çanta olarak tercihlerinde son trend moda haline gelmektedir. Doğal ve aynı zamanda doğaya dost olan toptan bez çanta modelleri hem market ve mağazalarda torba olarak müşterilere verilebileceği gibi aynı zamanda farklı modellerde üretilerek bayanlar için çanta modelleri olarak tercih edilmektedir.

 promosyon-bez-canta-nereden-alinir

Toptan Bez Çanta Satın Al

Özellikle marketlerde yaygın olarak naylon poşetlerin kullanıldığı aşikârdır ancak naylon poşetlerin kullanım ömrünün kısa olması ile birlikte doğaya bırakıldığında doğada kaybolmayan maddelerdir dolayısıyla da naylon poşetler doğaya ciddi zararlar verirken aynı zamanda doğada yaşayan tüm canlıların sağlığına olumsuz etki etmektedir. Eğer mağazanızda promosyon bez çanta kullanmak istiyorsanız ya da çanta aksesuarı olarak bez çanta tercih ediyorsanız toptan bez çanta İstoç mağazamızdan ham bez çanta fiyatları ve modellerin bilgilerine ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda;

0212 643 21 00 – 0506 136 33 99 numaralı telefonlarımızdan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresimizden firmamıza ulaşarak bez çanta satın alım işlemi yapabilir ya da toptan bez çanta ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz İstoç’ta bulunan satış ofisimizden de birebir ürünlerimizi inceleyebilir, firma temsilcilerimiz ile direk iletişime geçebilir, modeller ve ham bez çanta fiyatları için bilgi alabilir, bez çanta satın al, sipariş ver işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 toptan-bez-canta-satin-al

Doğal Promosyon Bez Çanta Üretimi

Firmamız tarafından üretilen tüm promosyon bez çanta modelleri %100 doğal ve aynı zamanda %100 pamuktan üretilen ürünlerdir. Toptan bez çanta modellerimize isteğiniz doğrultusunda transfer, empirme, baskes ve ofset gibi baskı işlemleri yapılabilerek çantanız farklı ve firmanıza özel bir hale getirilebilmektedir. Ayrıca marketinizde ya da mağazanızda naylon poşetler yerine bez market çantaları kullanmayı tercih ediyorsanız;

0212 643 21 00 – 0506 136 33 99 numaralı telefonlarımızdan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresimizden firmamıza ulaşarak ya da İstoç’ta bulunan ofisimize gelerek toptan bez çanta siparişinizi verebilirsiniz. Promosyon amaçlı kullanıma uygun olan bez çanta modellerimizin üzerine isteğiniz doğrultusunda reklam ve tanıtım baskıları da yaptırma imkânınız bulunmaktadır.

 

60’tan Fazla Modelle Toptan Bez Çanta

Toptan bez çanta modellerimizin tümü %100 doğal pamuk üretimi olmakla birlikte 35x40 kol çantası, clutch çanta ve büzgülü sırt çantası olarak üretilebilmektedir. 60 ürün çeşidinin üzerinde model firma stoğumuzda yer almaktadır. Vereceğiniz siparişlerde özel baskı yaptırabileceğiniz gibi baskısız bez çanta siparişi verirseniz firmamız aynı gün kargo imkânı sunmaktadır.