Toptan bez çanta kullanımı doğanın korunmasına yardımcı ürünlerde vazgeçilmez bir konuma sahiptir. Bez çantalar, promosyon, hediyelik gibi birçok alanda kullanıma açıktır. Ayrıca bez keseler hediyelik eşya olarak da kullanabilirler. Düğünler ve davetiyeler için içine birer şeker veya çikolata koyacağınız bez keseler sayesinde hem zevkli hem de estetik birer hediye vermiş olacaksınız.

 

Bez Çanta İmalatı

Bez çanta sektöründe 35 yıllık iş tecrübesine sahip olan İşte Çanta, sizleri yüzde 100 pamuk, çevre dostu ve tamamen doğal ham bez çanta ve diğer toptan bez çanta modelleri ile buluşturmaktan gurur duymaktadır. Bu muhteşem çantaları, promosyon bez çanta, hediyelik çanta gibi birçok amaçla kullanabilir, içinde birçok şeyi muhafaza edebilirsiniz. İşte Çanta avantajı ile bu harika ürünlere sahip olmak için 0212 643 21 00 numaralı telefonu arayabilir veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine ulaşarak e-posta bırakabilirsiniz.

Ayrıca toptan bez çanta modellerinin altmıştan fazla modeli bulunmaktadır. Bu modeller arasında en çok tercih edilenleri, clutch çanta, ham bez çanta, sırt çantası gibi modellerdir. Tüm ölçüler için istediğiniz tasarım, logo, amblem veya resim baskısı da yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda toptan bez çanta modellerini baskılı olarak satın alarak promosyon bez çanta amaçlı da kullanabilirsiniz. Hemen sipariş vermek isterseniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden veya 0212 643 21 00 numaralı telefondan İşte Çanta’ya ulaşabilirsiniz.

dogal-pamuk-toptan-bez-canta-iste-canta

 

Promosyon Bez Çanta

Promosyon bez çanta ile tanıtımlarınız daha uygun fiyatlarla daha uzun sürecektir. Üzerlerine baskı yaptıracağınız tasarım veya logonuz birçok insanın omzunda dolaşacak, potansiyel müşteri kitlenizin dikkatini çekecektir. Eğer 500 adet ve üzeri siparişler verirseniz, sizlere istediğiniz boyutta ve baskıda promosyon bez çanta üretimi de yapılabilmektedir. Böylelikle istediğiniz ürün tamamen doğallığıyla firmanızın kimlği haline gelecektir. Promosyon bez çanta ile tanıtımlarınızı daha uygun fiyatlarla daha uzun sürdürmek için yapmanız gereken tek şey İşte Çanta ile iletişime geçmek ve sipariş vermenizdir. İşte Çanta’nın iletişim bilgilerini aşağıda sizlerle paylaşmış bulunmaktayız.

promosyon-bez-canta-nereden-alinir-iste-canta

Telefon-1: 0212 643 21 00

E-posta adresi: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres: Mahmutbey Mahalllesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar/İSTANBUL