Her etkinliğine, özel gününe, promosyon ihtiyacına uygun online bez çanta satın al! Son zamanlarda, doğum yaptıktan sonra ziyarete gelen konuklara, düğün, kına gibi özel günlerde organizasyona katılan davetlilere veya çeşitli etkinliklere katılan konuklara ev sahibi tarafından güne özel, ev sahibini simgeleyen hediyeler verilmesi toplumsal vazgeçilmezlerimizden oldu. Yeni trend ile insanlar, toptan bez çanta gibi hediyelik ürünlere gün geçtikçe daha çok ilgi gösterir hale geldi.

toptan-bez-canta-satin-al

İnsanların ilgisi fark edildikçe ürün çeşitliliği artmaya başladı ve hızla çoğalmaya devam ediyor. Bu ürün çeşitliliğiyle karşı karşıya kalan insanlar seçeneklerini daha hassas incelemeye ve en kalitelisini bulmayı hedeflemeye başladı.

Müşterilere göre ürünün kalite ölçütlerinden en önemlisi dayanıklı olması. Dayanıklılık için seçilen ürün ve ürünün hammaddesi önem taşımaktadır. İkinci ölçüt ise hediyenin ev sahibini simgelemesi. Çeşitli tasarımlarla, hediye üzerine baskı yapılması en çok tercih edilen yöntemlerden birisi.

Bez çanta, kişilerin beklentilerini karşılayan ürünlerden en çok tercih edilenidir. Dayanıklıdır ve üzerine kişiye özel baskı yapılabilir. %100 doğaldır ve %100 pamuk hammaddesi ile yapılmaktadır. Bu sebeple insan sağlığını tehdit etmemekte ve çevreye zarar vermemektedir. Uzun yıllar kullanılan bez çanta, ömrünü tükettikten sonra %100 dönüştürülerek çevreye zarar vermesi engellenmektedir. Sen de hemen bize 0212 643 21 00 numaralı telefondan ulaşarak bez çanta satın al!

Baskılı ve baskısız bez çanta kullanım alanı örneğini tanıtan videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bez çanta nereden alınır?

Bez çanta imalatı yapan firmalar genellikle İstoç çevresinde konumlandırılmıştır. Bizler de İste Çanta olarak İstoç'ta Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 Bağcılar/İSTANBUL adresinde hizmet vermekteyiz. Belirtilen adresimizde bizleri ziyaret ederek baskılı ve baskısız toptan bez çanta çeşitlerimizi görebilir, siparişlerinizle ilgili sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

ham-bez-canta-fiyatlari 

Ham bez çanta fiyatları nasıldır?

Ham bez çanta fiyatları sipariş miktarına (toptan bez çanta - adetli bez çanta) göre değişmektedir. Ayrıca tasarım istenilen ürünler, baskıya hazır halde müşterinin getirdiği tasarımlı ürünler arasında da fiyat farkı vardır. Siparişinizin bütçesini belirlemek için seçeneklerinize karar verdikten hemen sonra firmamız İşte Çanta'ya 0212 643 21 00 numarasından Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar/İstanbul adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.