Promosyon bez çanta özellikle son dönemde oldukça popüler olmaya ve birçok mağazada boy göstermeye başladı. Özellikle Avrupa'daki gelişmiş ülkelerde bez çantaların alışveriş torbası ya da market torbası olarak kullanılması oldukça popüler. Bu çevre dostu yaklaşım hem plastik tüketimini azaltıyor, hem de bez çantaların katlanılabilir alışveriş çantası fonksiyonuyla şık çantaların içine sıkıştırılabilmesiyle pratik bir çözüm oluyor. Bunun yanısıra mağazalar için kaliteli ve tekrar kullanılabilir bez çantalar bastırmak iyi bir reklam fonksiyonu görmekte.

Promosyon Bez Çanta

İstanbul'da toptan bez çanta denince akla ilk gelen yer olan İstoç'ta yukarıda bahsettiğimiz baskılı bez çantaları ve bez alışveriş çantalarını bulmak kolay olduğu gibi gideceğiniz yeri bilemediğiniz zaman zor da. Bu zorluğu çözebilmeniz için İşte Çanta olarak sizi kendi firmamıza davet ediyoruz. Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No. 28'de bulunan mağazamız İşte Çanta'da aradığınız bütün bez çanta ve market torbası modellerini baskılı bez çanta olarak ya da baskısız olarak bulabilirsiniz. Ayrıca en uygun ham bez çanta fiyatları ile alışverişin tadını çıkarırsınız.

Bütün toptan bez çanta modellerimiz hakkında bilgi edinmek ve baskısız-baskılı ham bez çanta fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için  için mağazamızda bizi ziyaret edebilir, 0212 643 21 00'dan arayabilir ya da Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.'a mail atabilirsiniz.

Toptan Bez Çanta

60'tan fazla modelimizle toptan bez çanta üretimi yapmaktayız ve bu üretimler istediğiniz şekilde olabilmekte: isterseniz mağazanıza düz ve şık bir alışveriş torbası bastırabilir, isterseniz fuarınız için promosyon bez poşetler üretebilirsiniz. Üretim fabrikamız Küçükçekmece'de bulunup toptan ham bez çanta satışlarımızı orada üretmekteyiz. Sektörü yöneten en büyük isim olarak "Daha temiz bir dünya için" çalışmaktayız ve Küçükçekmece'deki fabrikamız 800m² bez çanta üretim alanına sahip. En çok tercih edilen baskılı, baskısız ve promosyon bez çanta imalatı yapan firma olmakla gurur duyuyoruz ve sizin de ürünlerimizden memnun kalacağınızdan eminiz.

Modellerimizi gözünüzle görmek ve satış fiyatları hakkında konuşmak için İstoç'taki mağazamız olan İşte Çanta'ya gelebilirsiniz ya da web sitemizi inceleyebilirsiniz. Baskılı ham bez çanta fiyatları ya da baskısız bez çanta fiyatlarını öğrenmek isterseniz bize İstoç 25. Ada No 28'deki mağazamızdan ulaşabilir, telefon numaramız 0212 643 21 00'den arayabilir ya da Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.'a mail atabilirsiniz.