Günümüzde markete gittiğimizde satın aldıklarımızı taşımak için kullandığımız her bir naylon poşet ile çevremize zarar vermekteyiz. Bunun yanında yine plastik veya naylon özelliklere sahip çevreyi kirleten ürünlerle yaptığımız her ambalajlama işlemi ya da taşıma işlemi sonunda Dünya’mıza kirlilik olarak dönmektedir. Oysaki toptan bez çanta siparişleri ile naylon poşetlerin rafa kaldırabilir tüm bunların önüne geçebiliriz.

Bunun farkında olan kurum ve kuruluşlar gerekli incelemeler sonrası naylon poşetlerin 2019 yılından itibaren yasaklanması için gerekli çalışmaları gerçekleştirmiştir. Bu sebeple de son dönemlerde bez çanta imalatı son derece artmış durumdadır.

%100 doğal ve pamuktan üretilmiş olan baskılı ya da baskısız bez çanta modelleri tamamen çevre dostudur.

Özellikle baskılı bez çantalar üzerine yapılabilecek olan her türlü baskı ile size, marketinize, mağazanıza özel olabilir ve hatta organizasyonlarınızda promosyon bez çanta imalatı ile sizlere hizmet verebilirler.

Siz de hemen toptan bez çanta satın alım işlemlerini gerçekleştirmek için iştecanta.com adresini ziyaret edebilir ya da aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

İşte Çanta

Merkez Adres: Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25. Ada No:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL

Tel: 0212 643 21 00

Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Toptan Bez Canta

Bez çantalar yapısı ve modelleri açısından birçok alanda rahatlıkla kullanılabilirler. Günümüzde naylon poşetlerin en çok kullanıldığı yerler olan marketlerde kullanımı ise hem çevre kirliliğini ve küresel ısınmayı önleyecek hem de uygun baskılı ve baskısız bez çanta fiyatları ile ekonomiye katkı sağlayacaktır. Ayrıca naylon poşetlere göre 20 kat daha fazla ömrü olan bu bez çantalar, dayanıklılığı ile üzerinde yer alan market logonuz sayesinde doğal olarak reklamınızı da yapmış olacaktır.

 Bez çantaların doğa dostu oluşu ile ilgili diğer yazımız. >> Baskısız Bez Çanta

Baskılı bez çantalara transfer baskı ya da emprime baskı yapılabilmektedir. İstanbul’da bez çanta alınabilecek yerler ve toptan bez çanta fiyatları arasında en uygun fiyatlara sahip olan çantalar İstoç’da bulunmaktadır. İşte Çanta’da İstoç’daki ofisi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Bez Canta imalati

İstediğiniz tasarımda, modelde, boyutta ve baskıda bez çantalar üretme kapasitesine sahip İşte Çanta, 35 yıllık tecrübesi ve 200’ü aşkın referansı ile sizlere İstoç’da hizmet vermeye devam ediyor.

İşte Çanta

Merkez Adres: Mahmutbey Mahallesi 2445. Sk. 25. Ada No:78 İstoç Bağcılar/İSTANBUL

Tel: 0212 643 21 00

Cep Telefonu ve Whatsapp: 0506 136 33 99

Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.