Dünya yaşlandıkça daha çok korunmaya ve bakıma ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyacı da gerek insan sağlığı gerekse doğa üzerindeki yansımalarda görülüyor. Son yıllarda bu konuda gerek doğaseverler gerekse yetkili kişilerce gerekli adımlar atılmaya başlandı. Toptan bez çanta ile kampanyalar ve toplumu bilgilendirme adına bir dizi çalışmalar yürütülmeye başlandı.

Toptan Bez Canta

 

Ülkemizde de çalışmalar devam ederken 2019 yılında doğayı koruma adına bir milat yaşanacak. Plastik poşet kullanımında yepyeni bir uygulamaya giden Türkiye’deki marketlerde artık poşetler Avrupa’da olduğu gibi belli bir ücret karşılığında verilecek. Bu sayede plastik ve naylon poşet kullanımında azalma olacağı umuluyor. Bu anlamda bez çanta imalatı ve talebi konusunda da bir artış bekleniyor.

Firmamız da bu talebi karşılamak adına perakende ve toptan bez çanta satışları yapıyor. Gıda ürünleriyle etkileşim halinde bulunan naylon poşetlerin uzun vadede insan vücudunda hasar bırakabileceği bilindiğinden insan sağlığını tehdit eden kimyasallardan uzak durmak adına bez torba kullanmaya başlayan nicesine hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Çünkü bez çantalar %100 doğal olarak üretiliyor ve malzeme olarak da %100 pamuk kullanılıyor.

Karada 800 yıl gibi bir süre boyunca kaybolmayan naylon poşet kullanımı dünyada yılda 500 milyarı geçiyor. Oluşacak hasar düşünüldüğünde üzerinde yaşadığımız gezegene sahip çıkmak adına yüklendiğimiz bu sorumluluğu İstanbul Bağcılar’daki Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78 adresimizde yerine getirmeye çalışıyoruz. Siz de baskısız bez çanta almak isterseniz 0212 643 21 00 numaralı telefondan veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Promosyon Bez Canta

Promosyon bez çanta üretimi de yapan firmamız zevkinize ve tercihinize uygun olarak tasarımlarla istediğiniz sayıda baskılı bez çanta üreterek ihtiyacınıza yetişmek için çalışıyor. Aklınıza gelebilecek her alanda sizlere yoldaş olacak doğa dostu baskılı ve baskısız bez çanta aynı zamanda tekrar tekrar yıkanıp kullanılabileceğinden market çantası olarak da tercih edilebilir. 

Aşağıdan bez çanta - market çantası videomuzu izleyebilirsiniz.

 

Ayrıca baskılı olan ürünlerimizi doğal reklam aracı olarak kullanarak hem çevreci harekete destek çıkabilir hem de daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Bin metrekarelik alanda günlük 10.000 adede varan üretim hacmimizle transfer, serigrafi, emprime ve dijital baskılı bez çanta modellerini satışa hazır hale getiriyoruz. Ürünlerimizi tercih ede n Google, Çaykur, Doritos, Sütaş ve AÇEV gibi prestijli markaların yanına adınızı yazdırmak isterseniz bizimle 0212 643 21 00 ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Dilerseniz İstoç konumundaki ofisimizde de sizleri ağırlayabilir ve promosyon bez çanta imalatı hakkında bilgi ve siparişleriniz hakkında yardımcı olabiliriz.

Ayrıca promosyon bez çanta ile ilgili yazımız >> Marketler İçin Promosyon Bez Çanta