Poşet çanta yerine kullanılan toptan bez çanta modelleri; çevre dostu özellikleri, uzun ömürlü olmaları ve geri dönüşümlü olarak kullanılabilmeleri ile giderek artan bir kullanım trendine sahiptir. Kullanım alanları çeşitlilik göstermektedir. Sosyal sorumluluk projelerinde, sanatsal çalışmalarda, derneklerde, üniversiteler, fuarlarda, konferanslarda bez çantalar kullanılabiliyor. Bu alanda toptan bez çanta fiyatları yüksek alımlar oldukça azalıyor. Bu da ekonomik bütçelerde kullanımlar elde etmenizi sağlıyor. Oldukça fazla avantajı bulunan bu bez çanta modelleri arasından seçimler yapmak ve siparişler vermek için Whatsapp: +90 506 136 3399, sabit: +90 212 643 21 00 numaralı telefonlardan, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden firmaya ulaşabilirsiniz.

 

Hediyelik Toptan Bez Çanta Çeşitliliği

Giderek artan hediyelik ürün çeşitliliği bu alanda kullanım alanlarını da artırmaktadır. Kullanıcılar uzun süre dayanıklılığı bulunan ürün çeşitliliğine yönelmekte ve bu alanda baskılı hediyelik eşyalar kişiye özel tasarımlar olarak çok fazla tercih edilmektedir. İstediğiniz tasarımlarda toptan bez çanta modelleri istecanta üzerinden satın alabilirsiniz. Fotoğraf baskılı olarak tercih edebileceğiniz bez çantalar hediyelik olarak oldukça özel anlamları bulunan tercihler olabilir. Bez çantalara da yapılan baskılar bu alandaki popülariteyi artırmaktadır. İstenilen desen transfer baskı ile çantalar üzerinde yer alabiliyor. Ayrıca dijital baskılar ile de resimler çantalar üzerinde kaliteli bir şekilde yer alabiliyor. Site üzerinde 60’tan fazla model bulunmaktadır. Bu şekilde hem Türkiye’nin, hem de Avrupa’nın en büyük kumaş torba marketi olarak tüm ihtiyaçlara birebir çözümler sunulmaktadır.

 

%100 Doğal Toptan Bez Çanta

Yüzde yüz pamuktan üretilen bu toptan bez çanta modelleri, istenilen baskılar ve fotoğraflarla kendi reklam kampanyanızın en etkili elemanı olacaktır. Bez çantalarda büzgülü sırt çantaları en çok ilgi gören ve talep edilen seçenekler arasında yer alıyor. Ham bez çantalar kendi kumaşından dikilen standart kulplara sahiptir. Her işleme uygun olan bu çantalar yıkanabilir ve boyanabilir. Etkinlikler için kullanılabilecek olan bu modellerin yanında hazır baskılı ürün modelleri arasında bez çanta satın al araştırmaları yapabilirsiniz. Galata baskılı modeller, hediyelik arayışlarınız için ideal bir model olabilir. 10 adetten başlamak üzere siparişler verilebilir. 10 – 20 – 50 – 100 - 300 şeklindeki sipariş seçeneklerinde indirim oranları artacaktır. Sen de hemen işteçanta.com adresinden bez çanta satın al, kampanyalardan yararlan! Ayrıca 0212 643 2100 numaralı sabit hat, 0506 136 33 99 numaralı Whatsapp telefonlarından veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adreslerinden bize ulaşıp sipariş verebilirsin.

 

Baskılı Promosyon Bez Çanta Modelleri

Baskılı olanların en çok kullanıldığı alanlar arasında promosyon bez çanta ürünleri bulunuyor. Firmalar kendi markalarınıza özel baskılar kullanarak fuar, etkinlik ya da farklı organizasyonlarda etkin bir reklam kampanyası yürütebilir. Bu nedenle promosyon bez çanta modelleri arasından seçimler yapılabilir. İstenilen renklerde ve ebatlarda hazırlanabilen bu bez çantalar, ihtiyaçlarınıza özel olarak sunuluyor. Ayrıntılı bilgi almak için 0 506 136 3399 numaralı telefonlarını, Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adreslerini kullanabilirsiniz. Baskılı ya da baskısız olarak sunulan bez çanta modelleri yan körüklü, ip büzgülü, kol çantası, körüklü, büzgülü kese tarzında modellerde promosyon bez çanta modelleri olarak sunuluyor. İstediğiniz ebatlarda, modellerde ve adetlerde alımlar için firma ile anında iletişim kurabilirsiniz.