Çoğu insan günlük kullanımlarında sadece moda için değil, ihtiyaç duyduğu tüm malzemeleri taşımak amacıyla çanta kullanmaktadır. Bu amaçla kullanılan çantalar bazen omuz ve sırt ağrısı yapabilmektedir.

Bu nedenle her gün kitap ve lap-top taşıyan arkadaşlar için çanta araştırması yaptık. Kanvas çantalar , rips çantalar ve bez çantalar olmak üzere 3 kategoriyi araştırdık. 

1. Kanvas Çantalar</p>

 Ön ve arka yüzü aynı, poplinden daha kalın ve belirgin bir noktasal yapıya sahip olan bir kumaş tipidir. çift atkı ve çift çözgü ipliği, tek bir iplik gibi kullanılır. genellikle pantolon, mont yapımında kullanılır.

  • 100% Pamuk, 320 gr kanvas kumaştan imal edilmektedir.

2. Rips Çantalar

  • 100% Pamuk, 220 gr ham bez kumaştan imal edilmiştir

3. Bez Çantalar

  • 100%Pamuk, 140 gr Ham bez kumaştan imal edilmektedir.

Kulplu, büzgülü, ipli saplar uygulanabilir. %100 pamuk, %100 doğal olan bu ürünler en ağırı 320 gramdır. Her türlü baskı yapılmaktadır.

 

Tüm dünyanın önemle üzerinde durduğu çevre kirliliği sorununda çözüm olarak  bez çanta uygulanmaktadır. Bez Çanta,  promosyon çanta ,fuar çantası reklama çantası magaza çantası ve alış veriş çantasıYumuşak dokusu, baskı kalitesinin yüksek oluşu, hafif ısıda ütülenebilir yapısı, düşük ısıda yıkanabilir olması, hava geçirgen özelliği ile kumaşlar arasında en çok tercih edilen türdür.

Promosyon ve alışveriş çantaları başta olmak üzere hemen her grupta kullanılmaktadır.

Fuar, basın lansmanı, kongre, kurultay, panel, sempozyum, workshop gibi etkinliklerde  katalog ve ürün sunum çantası, alışveriş çantası, en çok kullanım alanları arasındadır.

İLETİŞİM

0212 643 21 00 ve ya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.