Çevre duyarlılığını ön planda tutan ve tekrar kullanım imkânı yaratan bez çantalar, baskısız olarak üretilmektedir. %100 organik pamuk kullanılarak üretilen bez çantanın üzerine çeşitli teknikler kullanılarak baskı yapılmakta ve baskılı bez çanta imal edilmektedir.

Baskılı bez çanta, sıra dışı ve farklı tasarımlara imkân sağladığı gibi, markaların bilinirliğini arttırmak amaçlı da kullanılmaktadır. Bez çanta kullanımının arttığı, plastik tüketiminin sınırlandırıldığı ve doğa bilincinin giderek herkese aşılandırıldığı günümüzde baskılı bez çanta kullanımı hem şık ve pratiktir hem de doğa karşısında bilinçli bir duruşu simgeler.

Baskılı Bez Çanta Kullanımı

Dünya geneline bakıldığında son zamanlarda hızlandırılmış şekilde yürütülen doğa dostu ürünlerin kullanımı ve geri dönüşüme teşvik çalışmalarının ne derece arttığını görebiliriz. Gerek alışveriş merkezlerinin müşterilerine sunduğu doğa dostu poşetlerle plastik poşetlerin kullanımını azaltma çalışmaları, gerek sokaklarda, ofislerde, okullarda, apartmanlarda farklı atık gruplarına göre ayrılan çöp kutuları geri dönüştürülebilir ürünler üzerinde bilinçlendiğimizi ortaya koymaktadır. Bu gibi uygulamalar doğa dostu ürünleri günlük hayatımıza kalıcı olacak yerleştirmeye çalışırken bizleri de doğa için bir şeyler üretmeye ve bu ürünlerin tüketimini teşviklendirmeye itmiştir.

Kullanımı kolay ve pratik olan baskılı bez çanta kullanımı da ülkemizde gün geçtikçe artmaktadır. Hem promosyon olarak kullanılması hem de kişinin dilediği tasarımı üzerine yaptırabilme olanağına sahip olması nedeniyle kişi ve kurumlarca sıklıkla tercih edilmektedir.

%100 organik pamuk olması, muadillerine kıyasla temiz içerikli olması ve birçok tasarıma açık olması nedeniyle baskılı bez çanta her zaman doğru tercih olmaktadır. Sevdiklerinize yalnızca onlarda olan bir çanta hediye etmek istediğinizde de başvurabileceğiniz ideal bir hediye seçeneğidir.

Şık ve Farklı Tasarımlar

Baskılı bez çanta sayesinde çantanızın üzerini dilediğiniz şekilde tasarlayabilir, şık ve farklı sonuçlar ortaya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz markanızın logosunu, mottosunu üzerine baskı yaptırabilir dilerseniz kendi seçeceğiniz görsellerle çantanızı renklendirebilirsiniz.

Birçok tasarımı mümkün kılan, markalarca kullanıldığında ideal bir reklam seçeneği olarak görülen baskılı bez çantalar, su bazlı ve geleneksel kökboyası kullanılarak renklendirilmekte doğaya ve insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermemektedir.

 

 

Bez keseler; evde veya iş yerlerin çok amaçlı kullanılabilecek ürünlerin başında gelir. İnsan ihtiyaçlarının farklılaşması neticesinde çok çeşitli ürünlerin kullanımı insanoğlu tarafından benimsenmiştir. Bunlardan biri olan bez keseler doğa dostu ve dönüştürülebilir ürünler olması nedeniyle son yıllarda hemen herkes tarafından yoğun bir şekilde tercih edilir.

İnsanların poşet ve diğer kirleticilerden uzaklaşarak daha çevreci alışkanlıklar kazanmasının bir sonucu olan bez keseleri siz de hayatınızın her anında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Plastik poşetlerin insan yaşamını tehdit eden yönünü göz önünde bulundurarak tercih edeceğiniz bu ürünlerle daha sağlıklı nesillerin ortaya çıkışına da katkı sağlayabilirsiniz.

Bez Keseler ve Kullanım Alanları

Bez keseleri nerede kullanabilirim diye düşünüyorsanız aklınıza plastik poşetleri getirebilirsiniz. Çünkü bez keseler plastik poşetlerin kullanıldığı hemen her yerde kullanılabilir. Üstelik bez keseler plastik poşetlere göre daha şık ve kullanışlıdır. Bez keseler mikrop ve bakteriden uzaktır. İstediğiniz zaman yıkayabileceğiniz ve pislikten arındırabileceğiniz bu çantaların kullanım sırasında oluşturduğu görüntü de harikadır.

Bez keseler bir ip yardımı ile kolaylıkla sırt çantası haline getirilebilir. Ağzı büzgülü harika bir sırt çantası için ihtiyaç duyacağınız tek şey kaliteli bir bez kese ve ip olacaktır. Yaşamınızın her anında kullanacağınız bu sırt çantası terleme yapmayan özelliği ile de ön plana çıkacaktır.

Bez keseleri kullanabileceğiniz alanlardan bir tanesi de evinizin banyosudur. Evinizin banyosuna yerleştireceğiniz bez keselerin içine ister pamuk ister sabun doldurarak dekoratif bir banyo yaratabilirsiniz.

Bez Kese Fiyatları

Bez kese dendiğinde akla sıradan bez keseler gelse de insanların zevk ve ihtiyaçlarına göre çeşitli kese modellerinin üretilebilmesi mümkündür. Model ve desen farkları bez keselerin fiyatlarına doğrudan etki ettiğinden tercih edeceğiniz modele göre bir ücret ödeyeceğinizi bilmelisiniz.

Bez keselerde fiyata etki eden faktörlerden biri bez kesenin boyutudur. Küçük bir bez kese satın alınmak istendiğinde ödenecek miktar ile içine eşya doldurulabilecek büyüklükteki bir bez kesenin fiyatı aynı olmayacaktır.

Bez keseleri satın aırken baskı ve boya gibi unsurları da göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız.

Boyanabilir Bez Çanta İle Hobiniz Sanata Dönüşsün

Emek ile yapılan ve emek ile işlenen her hediye her ürün hazır ürünlere göre daha değerlidir.

Boyanabilir bez çanta sizlere bu fırsatı verirken, aynı zamanda hobinizin sanata dönüşmesini de sağlıyor. Bez çanta boyama hem doğa dostu hem de uzun süre kullanım ömrü ile şıklığın yanı sıra tasarrufu da sağlayacaktır. Her türlü alışverişlerde sizlere kolay kullanımı ile avantaj sağlayacak doğa dostu ürün gruplarına istecanta.com güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Her yaşa özel olarak hazırlanan çantalar farklı çizimlerle üretilir. Toptan satın alımlarınızda büyük bir avantajda elde edebileceğiniz boyanabilir bez çanta modelleri kalite, uygun fiyat farkıyla sizlere sunulurken, ödeme konusunda seçimi size bırakır. İster kapıda, ister kredi kartı ile online ödeme seçeneklerinden kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Oldukça fazla talep olan ve çok sevilen Boyanabilir Piksel Art Büzgülü Bez Çanta – Kalemli toplam 6 adet kalemli olarak sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Anne Çocuk Etkinliğinde Boyanabilir Bez Çantalar

Anne çocuk etkinlerinde farklılık arayanlar için hem kullanışlı hem de bir anı olarak ömür boyu sizlere eşlik edecek olan boyanabilir bez çanta çocukların dikkatini çekecek farklı desenlerle tasarlanmıştır. Etkinliklerinizde zevk alacağınız aynı zaman da çocukların emekleri ile ürettikleri ürüne özverili olarak davranacağı bir çanta ortaya çıkacaktır. Kelebek - Trambolin Boyanabilir Çanta – Kalemli siparişlerinizi toplu olarak da verebilirsiniz. Kreşlerde, anasınıflarında ve okullarda kullanılmak üzere sipariş edeceğiniz ürünler hızlı kargo avantajıyla adrese ulaştırılır.

Kadınların Vazgeçilmezi Çantalar

Kadınlar çantasız tabiri caizse bakkala bile gitmezler. Çantalarında en gerekli olduğunu düşündükleri ürünler bulunmaktadır. Makyaj ürünleri, cüzdan, defterleri, kitapları, su şişesi, hırka vb. ürünlerle doldurdukları çantalarının şık gözükmesi onları mutlu edecek ve özgüvenli adımlar atmalarını sağlayacaktır. Kıyafetleriyle uyumlu çanta bulmakta zorlanan kadınları düşünen istecanta.com kadınların kendilerinin rengine ve desenine karar vereceği boyama çantaları toptan ya da perakende olarak sizlere sunuyor. Yüzde yüz pamuktan üretilen Pixel Art Boyanabilir Çanta – Kalemli kulpu kendi kumaşından dikilerek hazırlanmıştır. Keçeli kalemli şekilde sizlere yollanan çantaları yıkandığında keçe kalem izi bırakmaz ve her iki tarafı da kullanılabilir.

Doğanın bu denli hızlı kirlenmesi insan hayatına %100 zararlar vermektedir. Özellikle plastik kullanımı ve doğaya öylece bırakılması insan hayatı için büyük tehdit oluşturmakta.

Toptan baskılı bez çanta kullanarak bu tehdidi en az indirmek mümkündür. Kurumların, özel şirketlerin hem reklamlarını yaptırmak hem de müşterilerinin hoşuna gidecek promosyon çantaları toptan olarak sipariş verdiğinizde büyük indirimler yakalayabileceksiniz. Hem müşteri devamlılığı hem de reklamınızın ses getirebilmesi, doğa dostu ben çantalar ile mümkün oluyor. Toptan bez çanta özel ofset baskı tekniği kullanılarak hem yüksek kalitede hem de uzun süre solma, bozulma olmadan kullanım için tercih ediliyor. Baskı konusunda profesyonel işler ortaya çıkaran istecanta.com hızlı siparişin ve güvenilir alışverişin adresi olmaya devam ediyor.

Toptan Bez Çanta

En Etkili Reklam Aracı Promosyon Bez Çantalar!

İster büyük ister küçük işyeri, işletme ya da kurum sahibi olmanız fark etmez. Adınızın, markanızın duyulması için yapmış olduğunuz reklam çalışmaları önemlidir. Günümüzde dijital reklam araçlarından çok daha fazla dikkat getirecek ve yürüyen reklam olarak insanların tercih edeceği zararsız doğada çözünebilen toptan baskılı bez çanta modelleri sizlerle! İstecanta.com Ham Bez Promosyon Çanta %100 pamuk - 35x40 cm modelini indirimli toptan fiyatlandırmaları ile ayağınıza kadar getiriyor. Aynı gün kargo, yüksek kalite ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sektörde ses getirmeye devam eden ekibe hemen şimdi ulaşarak dilerseniz özel toptan baskılı bez çanta siparişi de verebilirsiniz.

Doğa Dostu Baskılı Bez Çantalar

Özellikle son yıllar birçok ülke doğayı korumak için çeşitli yasalar çıkararak, çalışmalara başlamıştır. İnsanlara bez çanta kullanma alışkanlığı kazandırmak için ülkemizde yeni yıl ile birlikte uygulamaya giren ücretli plastik poşetler ile plastik poşet kullanımı en aza indirilmesi hedeflenmiştir. Çok kısa süre içerisinde bile plastik poşet kullanımında bayağı azalma olmuş ve artık insanlar bez çanta kullanmaya başlamışlardır. Toptan baskılı bez çanta üretiminde kullanılan tekstil ürünleri ve pamuk insan sağlığına ve doğaya zararsızdır. Bez çanta kullanımı ile hem kendi sağlığınıza hem de doğaya büyük bir iyilik yapmış olacaksınız.

Deneyimli ekibimiz ve modern makinelerle yaptığımız bez çanta imalatı, Türkiye’nin birçok şehrine ulaşmaktadır. Uzun yıllardır tecrübemiz ve birikimimizle, insanların ihtiyaçlarınız doğru bir şekilde okuyarak yüksek kalite ürünleri üretmekteyiz. Geniş stoklarımız ve üretim hacmimizle amacınıza uygun bez çanta imalatını ayağınıza getiriyoruz. Farklı modellerimiz ve renk seçeneklerimizle hem sağlıklı hem modaya uygun çantalarla sektöre farklı bir bakış açısı getiriyoruz.

İmal ettiğimiz ürünlere yakından bakmak için Facebook ve İnstagram adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz. Ürettiğimiz çantalar arasında, ham bez, tela, baskılı, tek renk, kanvas çanta, bez kese gibi çeşitli ürünler yer alıyor. Her alanda kendini gösteren firmamız sağlık, gıda, alışveriş, tanıtım, promosyon sektörlerinde işletmelere ve şahıslara özel kampanyalar sunmaktadır. Bez çanta imalatı belirli bir miktarda toptan olarak satılarak, uygun fiyattan sizlere sunulur. Boyut seçeneklerimizi web sitemizde inceleyerek, özel boyutlar için 0212 659 72 77 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Bez Çanta İmalatının İncelikleri

 

Firmamızın alanında uzman çalışanları, her çantanın kumaşı hakkında geniş bilgiye sahiptir. Bu yüzden üretilecek malzemenin kalitesini uzun ömürlü olarak tercih etmektedir. Bez çanta imalatı yaparken özenle çalışarak gereken kontrolleri yapmaktayız. Her çantanın kullanılabilecek alanı farklıdır. Bu alanda en efektif işe yarayacak detayları çantaya işliyoruz. Kumaş yapısı her çantada farklı olup, bunları dayanıklı olacak şekilde dokumaktayız. Bez çanta imalatı yaparken çantaların reklam verilebilir şekilde üretilmesi en hassas noktalardandır.

Birçok insan çantaları işlevsel olduğu için kullandığı gibi birçok işletmede promosyon ve tanıtım için araç olacak şekilde kullanmaktadır. Bunların yanında yüzde yüz pamuktan üretilmesi, doğal olduğunun bir kanıtıdır. Doğa dostu bez çanta imalatı firmamızın önceliğidir. Bu sayede hem çevreci bir imaj sergileyip hem de insan sağlığına zarar verecek kimyasalların önüne geçmekteyiz. Ayrıca logo, görsel, yazı veya fotoğraf basımları sayesinde çantaları hediye veya sosyal sorumluluklarda kullanabilirsiniz. Bez çanta imalatı yaparken işlevsel olmasının yanı sıra insanların kullanırken zevk alacağı detaylara ve modaya da dikkat etmekteyiz.

Bez Çanta İmalatında Toptan Fiyatlar

 

Her bez çanta imalatı farklı süreçlerden geçer. Kullanılan kumaş yapısı, örgü tekniği ve dokuma işlemleri çanta maliyetinde önemli unsurdur. Toptan olarak üreterek, toptan satışını yaparak en uygun maliyetlere indirgemekteyiz. 10, 100, 1000 hatta 10 bin adet bez çanta imalatını bile kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Boyutlandırmalar da yine tercihe göre ayarlanmaktadır.

Bez sırt çantası, elde taşımalı ve omuza asmalı modellerle her kesime hitap eden ürünleri sizlerin karşısına çıkarıyoruz. İnstagram ve Facebook adresimizden modeller, ebatlar ve kampanyalar konusunda bilgi alabilirsiniz. Aynı gün faturalı bir şekilde gönderimi yapılan ürünlerimiz, güvenilir ve yasal prosedürlere uygun olarak çalışmaktadır. Siz de hem uygun fiyattan bez çanta imalatı yaptırabilir ve doğaya katkı sunabilirsiniz. Bizi ofisimizde ziyaret için Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar, İstanbul adresine uğrayabilirsiniz.