Toptan bez çanta satışları son yıllarda ciddi şekilde artmıştır. Bunun en önemli nedeni artık insanların hem doğaya zarar vermeyen ürünler kullanmak istemesi, hem de aynı zamanda bez çantanın imalatının dolayısıyla fiyatının da ucuz olmasıdır. Bunun yanı sıra modada Minimalizm akımı ön plana çıkmış, bu da kişileri toptan bez çanta almaya yönlendirmektedir. Baskılı ya da baskısız bez çanta başta olmak üzere, bez ayakkabı ya da bez tişört üretiminde de ön plana çıkmış bir firma olarak bu alanda Türkiye’nin bilinen ve güvenilen firmalarından birisi olarak gurur duymaktayız. Piyasada ‘İşte Çanta’ olarak bilinmekteyiz ve müşteri sayımız da her geçen gün artmaktadır.

toptan bez canta

Hangi Ürünleri Üretiyoruz?

Firma olarak beze dayanan her türlü ürünün üretimini bizzat kendimiz yapmaktayız.  Promosyon bez çanta gibi birçok ürün ve 60’tan fazla model bez çanta üretimimiz mevcuttur. Merkezimiz İstanbul İstoç’ta yer almakla beraber, genelde üreticilerin de bu bölgede olduğunu söylemekte fayda var. Dilerseniz 0212 643 21 00 numaralı hattımız aracılığı ile de bizimle iletişime geçerek bu konuda merak ettiklerinizi sorabilir ya da doğrudan ürün siparişi verebilirsiniz. Beklentilerinizi karşılamak için elimizden gelenin kat be kat fazlasını yapmaktayız. Tecrübeli ustalar ve tecrübeli müşteri temsilcileri ile çalışıyoruz. Siz de bizi tercih ederseniz, bu konuda pişman olmayacağınızın garantisi verebilmek mümkündür. Naylon çanta bez çantaya göre çok daha kullanışlı olmakla beraber, doğaya zarar vermeyecek olması da tercih edilme nedenlerini artırmaktadır.  Ayrıca bu ürünler en doğal promosyon ürünü olmakta. Promosyon bez çanta nereden alınır diyorsanız bize Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden veya 0212 643 2100 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

promosyon bez canta

Kaç Model Seçebilirim?

Firma olarak çok ciddi üretim gerçekleştirmekteyiz. Yalnızca toptan bez çanta modellerinde değil, tela çanta ve tişört üretiminde de tercih ediliyor ve firmaların beğenilerini alıyoruz. Aynı zamanda yalnızca Türkiye içinde değil, Türkiye dışında da yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilmek mümkündür. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimiz için sürekli olarak hizmet sağlamaktayız. Bize ulaşmak için yalnızca bir cep telefonu yeterlidir. 0212 643 21 00 numaralı hattımız aracılığı ile müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilir ve promosyon bez çanta konusunda bizi arayabilir veya bize Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. mail adresinden yazabilirsiniz.