Deneyimli ekibimiz ve modern makinelerle yaptığımız bez çanta imalatı, Türkiye’nin birçok şehrine ulaşmaktadır. Uzun yıllardır tecrübemiz ve birikimimizle, insanların ihtiyaçlarınız doğru bir şekilde okuyarak yüksek kalite ürünleri üretmekteyiz. Geniş stoklarımız ve üretim hacmimizle amacınıza uygun bez çanta imalatını ayağınıza getiriyoruz. Farklı modellerimiz ve renk seçeneklerimizle hem sağlıklı hem modaya uygun çantalarla sektöre farklı bir bakış açısı getiriyoruz.

İmal ettiğimiz ürünlere yakından bakmak için Facebook ve İnstagram adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz. Ürettiğimiz çantalar arasında, ham bez, tela, baskılı, tek renk, kanvas çanta, bez kese gibi çeşitli ürünler yer alıyor. Her alanda kendini gösteren firmamız sağlık, gıda, alışveriş, tanıtım, promosyon sektörlerinde işletmelere ve şahıslara özel kampanyalar sunmaktadır. Bez çanta imalatı belirli bir miktarda toptan olarak satılarak, uygun fiyattan sizlere sunulur. Boyut seçeneklerimizi web sitemizde inceleyerek, özel boyutlar için 0212 659 72 77 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Bez Çanta İmalatının İncelikleri

 

Firmamızın alanında uzman çalışanları, her çantanın kumaşı hakkında geniş bilgiye sahiptir. Bu yüzden üretilecek malzemenin kalitesini uzun ömürlü olarak tercih etmektedir. Bez çanta imalatı yaparken özenle çalışarak gereken kontrolleri yapmaktayız. Her çantanın kullanılabilecek alanı farklıdır. Bu alanda en efektif işe yarayacak detayları çantaya işliyoruz. Kumaş yapısı her çantada farklı olup, bunları dayanıklı olacak şekilde dokumaktayız. Bez çanta imalatı yaparken çantaların reklam verilebilir şekilde üretilmesi en hassas noktalardandır.

Birçok insan çantaları işlevsel olduğu için kullandığı gibi birçok işletmede promosyon ve tanıtım için araç olacak şekilde kullanmaktadır. Bunların yanında yüzde yüz pamuktan üretilmesi, doğal olduğunun bir kanıtıdır. Doğa dostu bez çanta imalatı firmamızın önceliğidir. Bu sayede hem çevreci bir imaj sergileyip hem de insan sağlığına zarar verecek kimyasalların önüne geçmekteyiz. Ayrıca logo, görsel, yazı veya fotoğraf basımları sayesinde çantaları hediye veya sosyal sorumluluklarda kullanabilirsiniz. Bez çanta imalatı yaparken işlevsel olmasının yanı sıra insanların kullanırken zevk alacağı detaylara ve modaya da dikkat etmekteyiz.

Bez Çanta İmalatında Toptan Fiyatlar

 

Her bez çanta imalatı farklı süreçlerden geçer. Kullanılan kumaş yapısı, örgü tekniği ve dokuma işlemleri çanta maliyetinde önemli unsurdur. Toptan olarak üreterek, toptan satışını yaparak en uygun maliyetlere indirgemekteyiz. 10, 100, 1000 hatta 10 bin adet bez çanta imalatını bile kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Boyutlandırmalar da yine tercihe göre ayarlanmaktadır.

Bez sırt çantası, elde taşımalı ve omuza asmalı modellerle her kesime hitap eden ürünleri sizlerin karşısına çıkarıyoruz. İnstagram ve Facebook adresimizden modeller, ebatlar ve kampanyalar konusunda bilgi alabilirsiniz. Aynı gün faturalı bir şekilde gönderimi yapılan ürünlerimiz, güvenilir ve yasal prosedürlere uygun olarak çalışmaktadır. Siz de hem uygun fiyattan bez çanta imalatı yaptırabilir ve doğaya katkı sunabilirsiniz. Bizi ofisimizde ziyaret için Mahmutbey Mahallesi, İstoç 25. Ada, No:78, Bağcılar, İstanbul adresine uğrayabilirsiniz.